Movies
Ratings
13
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
It BoyRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0