Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Nappily Ever AfterRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5