Series
Ratings
136- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 2.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 2.0
Angel's ChoiceRated ★ 2.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0