Movies
Ratings
148
SwiriRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
CasperRated ★ 3.0