Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0