Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.5