Movies
Ratings
436
Your Name.Rated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Good LieRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5