Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0