Movies
Ratings
111
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0