Movies
Ratings
151
Ghost HouseRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
HolidayRated ★ 2.5
UnderworldRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 2.5