Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0