Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.5
UnfriendedRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.5