Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 3.0- My Lady Boss, My HeroRated ★ 1.0
Birdie BuddyRated ★ 1.0
Strike LoveRated ★ 2.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 1.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0