Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0