Titles you rated
I Have a LoverRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Dummy MommyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5