Series
Ratings
46
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.5
JumongRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0