Series
Ratings
210
Long VacationRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
WongyeongRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 2.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5