Series
Ratings
156
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
GirlbossRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0- Take Me to Love & MealRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0