Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0