Titles you rated
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5