Series
Ratings
45
Operation LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0