Movies
Ratings
30
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0