Series
Ratings
33
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
To the Abandoned Sacred BeastsRated ★ 3.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.5