Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
The ExorcistRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5