Series
Ratings
107
SKY CastleRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
히나마츠리Rated ★ 2.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 2.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
Yuuna and the Haunted Hot SpringsRated ★ 2.5
As Miss Beelzebub LikesRated ★ 2.5- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
The Morose Mononokean IIRated ★ 4.5
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 2.5
School BabysittersRated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.0