Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 1.5