Series
Ratings
13
Secret GardenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0