Movies
Ratings
41
Just FriendsRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5