Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
Day & NightRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 0.5
LavaRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0