Titles you rated
Hur JunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0