Series
Ratings
127
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Scream QueensRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0