Series
Ratings
20
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 0.5
The HeirsRated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0