Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 2.0
GintamaRated ★ 4.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
SpencerRated ★ 4.5