Titles you rated
- GintamaRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0