Series
Ratings
21
Reply 1997Rated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0