Series
Ratings
127
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5- トップをねらえ2!Rated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 3.0