Movies
Ratings
261
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The NunRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Who Am IRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
xXx: State of the UnionRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.5