Titles you rated
AmadeusRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
VenomRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0