Titles you rated
ChocolatRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
An American CrimeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0