Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 1.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Arn: The Knight TemplarRated ★ 3.0
Batman & RobinRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0