Series
Ratings
51
LudwigRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
MobiusRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The PlaylistRated ★ 4.5
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 5.0
ResetRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 5.0