Titles you rated
Knight and DayRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0