Titles you rated
Children of MenRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
First ManRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5