Titles you rated
ChawRated ★ 1.0
TedRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
HopeRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0