Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 3.5- BakumanRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0