Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
SecretRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0