Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Family TiesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0