Titles you rated
TriangleRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Chernobyl DiariesRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
DisconnectRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
The TreacherousRated ★ 3.0