Movies
Ratings
532
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5