Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 1.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 1.0
- DEATH NOTERated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0